Diel nádielky inšpirovaný fanúšikmi našej Fanpage, ktorý obsahuje rôzne pluginy pre správu servera vrátane módov, ktoré upravujú celý chod hry.

Ďakujeme každému, kto sa zúčastnil našej FB súťaže. Piatim výhercom odošleme 3 kredity. Týchto výhercov hľadajte na konci článku, aby ste si prešli vybrané pluginy. ;)

V prípade, že máte tip na zaujímavý plugin, určite nás kontaktujte v administrácií v záložke Podpora, alebo sledujte náš FB ohľadom súťaží týkajúcich sa nádielky pluginov.
SkinsRestorer
SkinsRestorer

Máte warez server, na ktorom chcete mať zaručenú funkčnosť skinov tak, ako tomu bolo do verzie 1.5.2? Tento plugin to umožní. Odporúčame k nemu použiť Spigot.

SkinsRestorer

Záťaž: Stredná
MythicMobs
MythicMobs

Plugin MythicMobs umožňuje plné editovanie atribútov všetkých príšer, čo znamená, že si môžete tvoriť napr. vlastných bossov, alebo môžete jednoducho zlepšiť zážitok z hry na vašich serveroch.

MythicMobs

Záťaž: Stredná
CoreProtect 2
CoreProtect 2

Každý neznáša grieferov. Samozrejme aj grieferi neznášajú tých ostatných grieferov. Ak však checte zistiť, kto vygriefoval určitú časť mapy, pomocou tohto pluginu ho dokážete dolapiť a potrestať.

CoreProtect 2

Záťaž: Vysoká
Jobs Reborn
Jobs Reborn

Ak ste jeden z veteránov v Minecrafte, určite si pamätáte plugin Jobs. Tento plugin pridáva na server "zamestnania", ktoré Vám zarábajú herné peniaze. Tento plugin sa odteraz volá Jobs Reborn a funguje s najnovšími verziami MC.

Jobs Reborn

Záťaž: Stredná
Paintball War Edition
Paintball War Edition

Chcete si trochu zastrieľať v MC? Tento plugin pridá minihru v štýle Paintballu. Dokonca podporuje aj vlastné arény. Skvelé napr. pre MiniGames servery. Jediná nevýhoda pluginu je len to, že najnovšia verzia je kompatibilná len s MC 1.9.

Paintball War Edition

Záťaž: Stredná

Je nám jasné, že ste poniektorí čakali len na to, či ste vyhrali. Vyhrali tieto ID za nasledovné pluginy:

  • 54916 - SkinsRestorer
  • 82023 - MythicMobs
  • 56051 - Jobs Reborn
  • 60805 - Paintball War Edition
  • Dominik Rémes - CoreProtect 2

Pre vyzdvihnutie výhry sa ozvite u nás na podpore, aby sme vám kredity pridelili. Čo sa týka posledného výhercu, toho prosíme o zaslanie ID na našu FB fanpage.
Ďakujeme za zapojenie sa do súťaže a veríme, že sa vám výber pluginov páči.