Vážení zákazníci,

chceli by sme Vás informovať o zmenách, ku ktorým dochádza od 25.5.2018.


 V súvislosti so zmenou legislatívy, konkrétne zavedením Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679, inak tiež nazývaným GDPR.

Vzhľadom na zmeny, ktoré vyžaduje zavádzanie GDPR, dochádza k vyššie uvedenému dátumu k zmene našich Všeobecných obchodných podmienok. Vzhľadom na to, že zmena je vynútená zmenou legislatívy, nedochádza k právu používateľa na prípadné odstúpenie od zmluvy.

 

Ďalej v nastavení svojho profilu nájdete dva súhlasy, konkrétne súhlas so spracovaním osobných údajov a súhlas so spracovaním osobných údajov na obchodné účely. Oba súhlasy nájdete TU

 

Súhlas so spracovaním osobných údajov slúži pre našu možnosť uchovávať údaje dlhšie, než umožňuje tzv. Oprávnený záujem a pokiaľ nám ho udelíte, môžete sa k svojmu zákazníckemu účtu kedykoľvek vrátiť (nebude po čase neaktivity zmazaný).

 

Súhlas so spracovaním osobných údajov pre obchodné účely slúži na to, aby sme Vám mohli čas od času zaslať informáciu o novinkách a akciách emailom. Okrem toho vďaka neho môžeme analyzovať Vaše správanie v našom systéme a udeľovať Vám tiež individuálne zľavy, (napr. Vernostné a množstevné zľavy). Bez vyslovenia tohoto súhlasu nie je možné tieto zľavy vypočítavať a udeľovať.

 

Prosíme Vás teda, aby ste sa s týmito zmenami zoznámili, najmä Vás žiadame, aby ste venovali v nastavení pozornosť vyššie uvedeným súhlasom. Pokiaľ do 25.5.2018 nevykonáte žiadnu akciu, budeme to musieť brať ako neposkytnutie súhlasov so všetkými prípadnými obmedzeniami.

 

Všetky dokumenty nájdete  TU

 

S prípadnými otázkami sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť. V tejto záležitosti nás prosím kontaktujte výhradne cez ticket systém v administrácii.

 

Ďakujeme za pochopenie