Nebaví Vás nastavovať CS:GO servery? Tentoraz sme si pre Vás pripravili servery s už prednastavenými módmi aj serverovým nastavením!


Zatiaľ sa jedná o módy "Arény" a "Deathrun".

CS:GO Aréna server hosting

Hráči sú vo viacerých arénach rozmiestnení po dvoch, teda 1v1 a hrajú proti sebe. Ten kto zabije toho druhého, tak postupuje do ďalšej arény. Ten kto je v prvej aréne, tak vyhráva. Ale, aby to nebolo len o strieľaní s rovnakou zbraňou, tak je tu aj možnosť nastaviť si svoju obľúbenú zbraň, či pištoľ, alebo hrať rôzne kolesá, ako napríklad bicykle, kde sú len Melee zbrane (Sekera, Kladivo, ...), AWP hry, alebo hry, kde môžete strieľať len do hláv. V prípade, že máte záujem hrať 1v1 proti svojmu kamarátovi, tak môžete použiť systém challenge a vyzvať svojho kamaráta. Na serveri tiež môžete nájsť ukazovateľ poškodenia, resetovanie skóre a ďalšie super vychytávky.

CS:GO Deathrun server hosting

Sú dva tímy, jeden tím, nazývaný Batman a druhý tím zvaný Joker. Joker je vždy len jeden a je vybraný na začiatku kola automaticky. Úlohou Jokera je stláčať tlačidlá k rôznym pascám, aby Batmani cez ne neprešli. Samozrejme je tu aj možnosť pre Jokera, aby nastavil tzv. Freerun, jednoducho povedané, hra, kde Joker nebude môcť používať svoje pasce. Úlohou Batmana je prejsť pasce bez toho, aby zomreli a následne, aby zabili Jokera.

Samozrejme, sú to iba dva módy, ale časom ich chceme urobiť viac, takže ak máte nejaký nápad, aký by mohol byť budúci mód, nebojte sa o neho podeli. Používateľ s najlepším nápadom bude odmenený Steam kľúčom s náhodnou hrou.