Ďakujeme, že ste s nami, ako prejav vďaky prinášame ďalšiu akciu.


Trocha histórie. Crew pôvodne vznikol ako herný tím, ktorý sa neskôr transformoval na gamehosting špecializovaný na Counter Strike servery a voice servery (TeamSpeak a Ventrilo).

Medzi prvé milníky crew.sk patrí spustenie administrácie SAIM, ktorá bola na svoju dobu špičkou v gamehostingu. Následne pribudli SMS platby, ktoré pomohli v raste a crew.sk sa do roka premenila na firmu, ktorá mala zaručený support, technika a dvoch programátorov, medzi ktorými bol aj zakladateľ a majiteľ crew.sk. To už ale predbiehame...
... ešte pribudli Minecraft servery, ktoré pomohli ešte väčšiemu rastu. Veľký milník bol aj prechod na úplne novú administráciu HYDRA (ktorá sa pred mesiacom dočkala redizajnu a vylepšeniam).

Následný veľký milník bol prechod crew.sk pod firmu Orelsoft, ktorá sa tvrdo bila so všetkými vzniknutými problémami, zvýšila úroveň supportu a priniesla do crew.sk nové produkty, ako sú VPS, VPN, Online TV, rozšírila radu herných serverov a zabezpečila po náročnom procese servery proti DDoS útokom. A to hlavné, o všetok hardware sa stará osobitne vo vlastnej serverovni, čo zabezpečuje veľmi rýchle reakcie technikov.

No a keď máme to výročie, aktivovali sme 90% zľavu na herné servery a VPS do 11.09.2016 :-)